Niezależnie od tego, czy właśnie znalazłeś dom swoich marzeń, czy miejsce po prostu lepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom podpisanie kontraktu na kupno, czy wynajem to dopiero pierwszy krok w realizacji Twoich planów. Żeby w pełni cieszyć się z nowego domu, musisz się do niego przeprowadzić. Choć dla wielu przeprowadzka może wydawać się czymś bardzo skomplikowanym, jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą uda Ci się przejść przez nią bezproblemowo.

Przeprowadzki domów Gdynia – wyzwania

Właściwie nie ma znaczenia, czy już mieszkasz w Gdyni, na terenie Trójmiasta, czy planujesz przyjazd z innej części Polski – przeprowadzka zawsze oznacza mnóstwo pracy i przygotowań. Niemal zawsze oznacza ona konieczność oceny, które z posiadanych przedmiotów warto przewieźć do nowego domu, a które lepiej odsprzedać, oddać znajomym czy przekazać na cele charytatywne. Przez lata mieszkania w dotychczasowym miejscu okazuje się bowiem, że ilość zgromadzonych rzeczy znacznie przekracza nasze wyobrażenia, a przewożenie wszystkiego oznaczałoby już na start zagracenie nowego mieszkania i znacznie pomnożyło ilość przewożonego ładunku (co również przecież kosztuje).

Kolejnym zagadnieniem, które nieuchronnie wiązane jest z przeprowadzkami, jest zabezpieczenie, spakowanie i transport posiadanych dóbr. Wykonane niestarannie może oznaczać uszkodzenie mebli, ozdób czy sprzętów elektronicznych, co stawia pod znakiem zapytania zasadność ich przewożenia, skoro i tak dojadą uszkodzone. Większość osób nie dysponuje w tej materii dużym doświadczeniem – w końcu nie przeprowadzamy się zazwyczaj częściej niż 2-3 razy w życiu. Pakowanie, znoszenie i układanie oznacza również konieczność poświęcenia sporej ilości czasu na przeprowadzkę, czyli wzięcie wolnego z pracy, co generuje dodatkowe koszty. Wielu prac nie da się wykonać samodzielnie – np. wynieść biurka, łóżka, lodówki, dużego grilla ogrodowego czy kompletów wypoczynkowych, przyda się więc jeden lub więcej pomocników. Jeśli zdecydujesz się prosić przyjaciół o wsparcie, musisz mieć na uwadze, że również dla nich będzie to oznaczało wzięcie wolnego z pracy.

Przeprowadzki domów Gdynia – zleć to nam

Co zyskasz, powierzając nam przeprowadzenie Twojej przeprowadzki? Przede wszystkim spokój. Zajmiemy się wszystkimi aspektami tego zadania – począwszy od opracowania planu działania, poprzez pakowanie, zabezpieczanie mebli i sprzętów, załadunek, przewóz, aż po rozładowanie Twoich dóbr w nowym domu. Dysponujemy samochodami i sprzętami pozwalającymi na sprawne wykonanie niemal każdej przeprowadzki, a zatrudnieni u nas pracownicy zdobyli duże doświadczenie, które chętnie wykorzystają dla Ciebie. Prace wykonujemy nie tylko w tradycyjnych godzinach pracy, ale również popołudniami i wieczorami czy w weekendy, dzięki czemu możesz nie stracić nawet jednego dnia pracy, przeprowadzając się do nowego domu.

Każdy z wykonywanych przewozów objęty jest solidnym ubezpieczeniem, nie musisz więc martwić się o ewentualne zniszczenia podczas transportu. Zanim zaczniemy przeprowadzkę, poinformujemy Cię dokładnie o czasie i kosztach jej wykonania – nie ma miejsca na niespodzianki. Z nami Twoja przeprowadzka domu Gdynia z pewnością się uda!