Zastanawiasz się jak zaplanować przeprowadzkę? Pakowanie przedmiotów, zabezpieczanie ich oraz przewożenie nie należy do najprzyjemniejszych czynności – często jest to ogrom pracy oraz duża dawka stresu. Czy zmiana lokum może być prosta oraz bezstresowa? Oczywiście! Z naszą profesjonalną firmą przeprowadzkową w Warszawie zaoszczędzisz czas, siły oraz pieniądze.

Przeprowadzka z firmą czy na własną rękę?

Coraz więcej naszych rodaków zdaje sobie sprawę, że przeprowadzka na własną rękę pochłania ogromną ilość czasu, sił oraz środków. Nawet osoby, dla których zmiana lokum nie jest pierwszą przeprowadzką w życiu nie mają w tym dużego doświadczenia – przecież nie przeprowadzamy się codziennie. Nic dziwnego, że wiele osób czuje się zagubionych. Pozostawienie tego w rękach profesjonalistów niesie więc za sobą wiele zalet.Nasi specjaliści są ekspertami w dobieraniu odpowiedniego auta do ilości oraz wielkości przewożonych przedmiotów. Domownicy nie muszą więc wykonywać wielu kursów swoim prywatnym autem – co jest nieopłacane w przypadku znacznej odległości od mieszkań oraz bardzo męczące. A jeżeli trzeba przewieźć meble i tak zazwyczaj nie obędzie się bez ciężarówki.

Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak przewozić ponadgabarytowe rzeczy oraz przedmioty, które mają dla domowników specjalną wartość – takie jak dzieła sztuki, antyki czy instrumenty muzyczne. Używamy specjalnych folii, kartonów oraz wiązań, aby nic się nie zniszczyło. Mimo tego zapewniamy ubezpieczenie całego przewożone mienia.Decydując się na przeprowadzę z profesjonalną firmą, nie musisz prosić przyjaciół o pomoc, ani nawet brać dnia wolnego w pracy. Nasza firma nie tylko przewozi kartony oraz meble z punktu A do B, ale też gwarantuje kompleksową pomoc. Wykwalifikowany zespół zabezpiecza, pakuje oraz transportuje każdy element wyposażenia. Oprócz tego wykonuje drobne prace montażowe. Jeżeli przeprowadzka nieco się przeciąga dysponujemy też dużą powierzchnią magazynową. Klienci mogą przechować swoje mienie w naszych zabezpieczonych magazynach na okres zmiany lokum czy też dłuższy czas – na przykład, jeżeli nie mają wystarczająco dużo miejsca w nowym mieszkaniu.

To, co nas wyróżnia na tle innych firm przeprowadzkowych w Warszawie to zgrany zespół montażystów. Rozkręcanie, a następnie składanie mebli to duże wyzwanie. Nasi pracownicy nie tylko pomogą przy składaniu mebli, ale też udzielą trafnych rad przy aranżacji nowej przestrzeni. Jesteśmy też w stanie zutylizować niepotrzebne przedmioty – zarówno mniejsze, jak i większe.

Przeprowadzka domów Warszawa

Mieszkasz w Warszawie albo jej okolicach? Jeżeli chcesz chcesz znaleźć firmę, która organizuje przeprowadzki domów Warszawa jest miejscem, gdzie możesz liczyć na profesjonalizm. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Szybkość, dbałość o szczegóły oraz staranne planowanie jest tym, co nas wyróżnia. Dla nas nawet największa przeprowadzka nie jest skomplikowana – wiemy, jak ją zorganizować oraz przeprowadzić sprawnie i skutecznie. Z nami przekonasz się, jak proste i szybkie potrafią być przeprowadzki.