Twoje życie zaczyna szybko się zmieniać, a przez to musisz przeprowadzić się do innego kraju? Marzysz o mieszkaniu we Francji? To przepiękny kraj pełen wina, pysznych serów i przede wszystkim sztuki – nie ma więc się czemu dziwić! Zmieniasz siedzibę firmy lub swoje miejsce zamieszkania? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że przeprowadzka nie jest łatwa, zwłaszcza na teren innego państwa. Nasza firma pomoże Ci więc w przeprowadzeniu szybkiej i bezpiecznej przeprowadzki! Francja nie jest dla nas straszna, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nawet posiadając samochód prawdopodobnie samodzielnie nie uda Ci się dostarczyć całego swojego mienia za jednym zamachem. Na tę odległość kursowanie kilka razy jest bezsensowne, dlatego warto skorzystać z oferty firmy, która organizuje międzynarodowe przeprowadzki do Francji.

Musisz wiedzieć, że MAX-Przeprowadzki zajmie się nie tylko przewiezieniem dóbr. Poruszanie się po Europie często bywa utrudnione, jednak nie musisz się obawiać – zajmiemy się zorganizowaniem wszelkiej dokumentacji wymaganej do transportu międzynarodowego. Co więcej, zapakujemy Twój majątek, a także dokładnie zaplanujemy czas i trasę realizacji usługi. Kiedy dotrzemy na miejsce, rozpakujemy Twoje dobra w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Nie musisz się obawiać, że po drodze coś się stanie. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Dodatkowo oferujemy także ubezpieczenie przewożonego przez nas towaru!

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści skonstruują dla Ciebie indywidualną ofertę!