Przeprowadzka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny. Często jest początkiem nowego życia – na przykład w większym i ładniejszym mieszkaniu. Jednak ta długo wyczekiwana radość może zostać przyćmiona perspektywą stresującej i przeciągającej się w nieskończoność przeprowadzki. Jak do tego nie dopuścić?

Przeprowadzki mieszkań Gdańsk

Niezależnie czy przeprowadzamy się do własnego, czy wynajmowanego mieszkania, z pewnością towarzyszy nam wiele uczuć – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Dużo osób jest nieświadomych ilości zgromadzonych rzeczy, o czym przekonują się dopiero w trakcie zmiany miejsca zamieszkania. Konieczność spakowania całego dobytku wiąże się z zakupem wielu kartonów, a będąc niedoświadczonym nie trudno tu o pomyłkę. Jednak największe wyzwanie stanowi przetransportowanie do nowego miejsca mebli lub dużych sprzętów AGD, takich jak pralka lub lodówka. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc – i to zarówno, jeśli chodzi o wyniesienie ich z mieszkania, jak i transport, gdyż z pewnością nie zmieszczą się do samochodu osobowego.

Pakowanie, załadunek, rozładunek, transport, często demontaż i montaż mebli – czynności związanych z przeprowadzką jest wiele, więc to naturalne, że spędza ona sen z powiek. Staje się jeszcze bardziej skomplikowania, jeżeli dotychczasowe lokum dzieli duża odległość od miejsca docelowego. Do tego dochodzi brak doświadczenia – w końcu nie przeprowadzamy się co tydzień, według statystyk polska rodzina zmienia miejsce zamieszkania około 2-3 w życiu.

Zamiast brać wolne w pracy i angażować w przeprowadzkę całą rodzinę i przyjaciół – którym i tak będzie trzeba się odwdzięczyć – lepiej skorzystać z doświadczenia i wiedzy firm przeprowadzonych. Osoby, które zdecydowały się na takie rozwiązanie przyznają, że jest to oszczędność czasu, sił, a nawet pieniędzy.

Postaw na sprawną przeprowadzkę z profesjonalistami

Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań na terenie Gdańska i Gdyni. W zakres naszych usług wchodzi nie tylko transport całego dobytku, ale też wiele innych czynności związanych ze zmianą miejsca zamieszkania. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do pakowania – profesjonalne kartony, koce, folie i taśmy. Starannie zabezpieczmy najbardziej delikatne sprzęty – na przykład RTV i AGD, antyki, lustra, zastawy stołowe, instrumenty muzyczne lub pamiątki rodzinne, które mają wartość sentymentalną. W przypadku dużych mebli możemy zająć się ich dodatkowych demontażem, a następnie złożeniem na nowym lokum.

Cały dobytek starannie przenosimy do samochodów transportowych. Nasi pracownicy są specjalistami w doborze konkretnego pojazdu do przewożonego mienia, dzięki czemu klient nie jest narażony na większe koszty. Podczas transportu bagaż jest objęty wysokim ubezpieczeniem. Niemal podczas każdej przeprowadzki pojawiają się meble, które nie przydadzą się w nowym mieszkaniu – w takiej sytuacji możemy zająć się ich legalną utylizacją lub przechowamy je w naszych zabezpieczonych powierzchniach magazynowych. Wniesiemy też cały dobytek do nowego mieszkania i ulokujemy go we wskazanych miejscach.