Mieszkanie w bloku ma bardzo dużo zalet – szczególnie w Gdyni, w którym sporo osiedli zlokalizowanych jest relatywnie blisko centrum, co znacznie skraca czas dojazdów do pracy, pozwala szybciej odwieźć dzieci do szkoły i daje łatwiejszy dostęp do znajdujących się w centrum miasta atrakcji. O ile mieszkanie w bloku jest wygodne, to już przeprowadzka potrafi być niemałym utrapieniem – chyba że skorzystasz z pomocy profesjonalistów.

Przeprowadzki mieszkań Gdynia – dlaczego trudno?

Oprócz standardowych prac związanych z przeprowadzką, które już same w sobie potrafią być naprawdę czasochłonne i męczące – pakowania, zabezpieczania i umieszczania posiadanych rzeczy w samochodzie – mieszkańcy bloku mają do pokonania dodatkowe trudności. Wyzwaniem może być znoszenie lub wnoszenie mebli, sprzętów RTV i AGD, sprzętów sportowych czy elementów wystroju wnętrz po schodach. Jest to szczególnie uciążliwe dla mieszkańców bloków o wąskich klatkach schodowych, szczególnie w konstrukcjach, które nie są wyposażone w windę. Znoszenie wszystkiego z wyższych kondygnacji może być nie lada wyzwaniem – tak organizacyjnym, jak i kondycyjnym. Dla osoby niewysportowanej i niezajmującej się na co dzień przeprowadzkami będzie to oznaczało kilkudniowe, bolesne zakwasy.

Kolejnym wyzwaniem, z którym związane są przeprowadzki mieszkań Gdynia, jest zaparkowanie wykorzystywanego do przewozu samochodu. W odróżnieniu od osób dysponujących własnym podwórzem, wykorzystanie współdzielonego parkingu rodzi sporo problemów i nie zawsze możliwe jest umieszczenie samochodu bardzo blisko wyjścia z klatki schodowej. Czasem wymaga to niestandardowych działań, stosowania wózków do transportu ładunków na większą odległość, a kiedy indziej po prostu kłopotliwego dźwigania na większą niż zamierzona odległość.

Uprość sobie życie – sięgnij po fachowców!

Na szczęście z przeprowadzką mieszkań Gdynia nie trzeba zmagać się samodzielnie – wystarczy skorzystać z profesjonalnej pomocy. Jeśli sobie tego zażyczysz, zajmiemy się zorganizowaniem i przeprowadzeniem całej przeprowadzki, lub dowolnego jej etapu. Pomożemy Ci w spakowaniu mebli, sprzętów i ozdób w taki sposób, by nie ucierpiał żaden element podczas całego procesu. Sprawnie zniesiemy wszystko na dół – nawet jeśli mieszkasz wysoko i posiadasz niewygodne i ciężkie przedmioty jak np. fortepian, biurko, lodówkę czy łóżko w rozmiarze „king size”.

Nie musisz obawiać się, że cokolwiek zostanie uszkodzone podczas przeprowadzki – nie dość, że starannie zabezpieczamy każdą rzecz, to jeszcze każdy z przewożonych przedmiotów jest objęty ubezpieczeniem. Ponadto dzięki zdobytemu doświadczeniu przez naszych pracowników i korzystaniu z narzędzi i wypracowanych metod działania udaje się nam redukować liczbę zagrożeń – zarówno dla Twoich dóbr, jak i dla naszych pracowników.

Możemy zająć się przeprowadzką kompleksowo – nawet bez Twojej obecności lub wykonać tylko wybrany etap – np. znoszenie wszystkiego ze schodów. Decydując się na współpracę z nami, masz nad wszystkim pełną kontrolę – my tylko jesteśmy ciężkiej pracy.