Przeprowadzka to ogromne wyzwanie – nie tylko związane z przenosinami na nowe miejsce i nadchodzącymi zmianami, ale również od strony organizacyjnej. Przez cały ten czas trzeba dokładnie rozplanować wszystkie swoje kroki, a niekiedy zdarza się, że trzeba opuścić miejsce zamieszkania jeszcze zanim nowe jest oddane i gotowe do wprowadzenia. Co wówczas zrobić z posiadanymi rzeczami? Mamy dla ciebie rozwiązanie i tego problemu!

Magazynowanie mebli Warszawa

Sytuacje, w których musisz przez jakiś czas przechować meble z mieszkania, wcale nie należą do rzadkości. Oprócz przeprowadzki może to być remont mieszkania lub gromadzenie mebli i elementów wystroju wnętrza jeszcze przed wprowadzeniem się do nowego domu czy mieszkania. W końcu każdy z nas lubi skorzystać z promocji. Czasem udaje nam się kupić nowe meble do mieszkania, zanim jeszcze odsprzedamy stare, które wciąż przedstawiają niemałą wartość. Co wówczas zrobić?

Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe – nieobce nam muszą być zatem i takie sytuacje. Przechowywanie mebli Warszawa jest jedną z oferowanych przez nas usług – coraz częściej wykorzystywaną przez klientów. Warszawiacy decydujący się na remonty, nawet te niewielkie, wolą nie ryzykować i przechować meble w bezpiecznym miejscu, gdzie niegroźne im uszkodzenia czy ślady po farbie. Niezależnie od tego, czy potrzebują przechować meble na weekend, czy pół roku – jesteśmy w stanie im pomóc. Dysponujemy zabezpieczonymi miejscami w naszej przechowalni, które gwarantują, że meble i inne wartościowe przedmioty oddane pod naszą opiekę nie ulegną uszkodzeniu, nikt ich nie ukradnie, a po całej operacji trafią do Twojego domu w nienaruszonym stanie. Zatrudnieni u nas pracownicy tworzą doświadczony zespół, który brał udział w setkach przeprowadzek i bez problemu upora się ze sprawnym wyniesieniem mebli z Twojego mieszkania, bezpiecznym umieszczeniem ich w samochodzie i późniejszym rozładunkiem w depozycie. A później zrobi to w dokładnie odwrotnej kolejności – wnosząc wszystko do nowego lub odnowionego domu.

Przechowywanie mebli Warszawa

Nie zadajemy zbędnych pytań, działamy szybko i profesjonalnie. Wystarczy szybki kontakt z nami, by niedługo później nasz zespół podjechał pod wskazany adres i pakował meble i Twoje rzeczy do samochodu. Jesteśmy w stanie przechować nawet zupełnie niestandardowe – duże i małe przedmioty. Ani fortepian, ani nawet największa garderoba nie są w stanie nas zaskoczyć. Gwarantujemy Ci w zamian, że Ty będziesz zaskoczony – tym jak szybko, jak sprawnie, profesjonalnie i tanio uporamy się z meblami, które nam wskażesz. Jeśli pomimo tego masz jakieś pytania – zachęcamy Cię do kontaktu i rozwiania wszelkich wątpliwości. Głęboko wierzymy, że już za chwilę pozwolisz nam zatroszczyć się o wystrój Twojego wnętrza, sprzęty RTV i AGD, meble i ozdoby, a my udowodnimy Ci, że warto na nas polegać. Co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości!