Niezależnie czy Twoje firma dynamicznie się rozwija i potrzebuje więcej przestrzeni do kontynuowania działalności, czy szukasz sposobu na oszczędności, przenosząc się do bardziej ekonomicznego obiektu, organizacja relokacji biura jest wymagającym i złożonym procesem. Nie musisz jednak zmagać się z tym samodzielnie – wystarczy, że zlecisz to specjalistom.

Przeprowadzki biur Katowice

Organizowanie przeprowadzek biur i obiektów firmowych to jedna z najczęściej świadczonych przez nas usług. W Katowicach nie brak dynamicznie rosnących biznesów, które w miarę rozwoju wymagają nowego lokum – nieraz w bardziej prestiżowej części miasta, a niekiedy po prostu większego, gdzie bez problemu zmieszczą się nowo zatrudniani pracownicy. Ostatnio, w związku ze spowolnieniem gospodarczym, nie brakuje również biznesów przenoszących się do ekonomiczniejszych obiektów, co jest gwarancją przetrwania w trudniejszych czasach. Niezależnie od powodów stojących za decyzją o przeprowadzce, jest do duże wyzwanie – każdy stracony dzień z powodu przeprowadzki to wyraźne straty – zarówno materialne, jak i wizerunkowe. Utracone zaufanie klientów niełatwo jest odzyskać. Dlatego relokację należy dobrze rozplanować i zorganizować – zarówno pod kątem logistycznym, jak i informacyjnym – powinna przebiec sprawnie i szybko, ale również bezpiecznie dla pracowników, klientów i przenoszonych przedmiotów i artykułów biurowych.

Przeprowadzki biur – jak to wygląda u nas?

Zanim przystąpimy do pracy lub chociażby wyceny całej przeprowadzki, pierwszym krokiem, na który się decydujemy, jest dokładna analiza i ocena pracy. Dzięki temu możemy ocenić, ile osób będziemy potrzebowali do sprawnego wykonania przeprowadzki, jakie samochody wykorzystamy, jak zabezpieczyć ładunki i zorganizować całą procedurę. Po zaakceptowaniu naszej oferty przystępujemy do dalszego działania.

Pierwszym krokiem podczas wykonywania relokacji jest dokładne spakowanie i zabezpieczenie przewożonych przedmiotów – mebli, sprzętu komputerowego, ozdób i innych znajdujących się w Twoim biurze rzeczy. Oczywiście wszystkie niezbędne materiały dostarczamy my. Następnie wszystko starannie wynosimy i pakujemy w samochodach dostawczych i zabezpieczamy tak, by podczas podróży nie uległo zniszczeniu. Do dotarciu do Twojej nowej siedziby wypakowujemy wszystkie rzeczy i umieszczamy w wyznaczonym miejscu i przystępujemy do montażu według Twoich instrukcji. Po złożeniu mebli i podłączeniu sprzętów nowe biuro jest gotowe do działania.

Dlaczego warto postawić na nas?

Lata doświadczenia przy przeprowadzkach pozwoliły nam na wypracowanie schematów działania i mechanizmów ułatwiających i przyspieszających zlecane nam zadania. Dajemy pełną gwarancję na wykonaną pracę, a cały proces przeprowadzki nie wymaga żadnego zaangażowania ze strony Twoich pracowników – poza wskazaniem, gdzie mamy umieścić przenoszone meble. Zdecydowana większość przeprowadzek jest wykonywana w ciągu jednego dnia, co pozwala minimalizować straty wynikające z zatrzymania działalności biura.