Prawie każda dynamicznie rozwijająca się firma, prędzej czy później, stoi przed problemem zmiany biura. Przyczyny przeprowadzki mogą być bardzo różne. W idealnym przypadku firma potrzebuje większej przestrzeni i chce przenieść działalność do większego obiektu biurowego o lepszych cechach. Być może firma ma okazję wynająć biuro w bardziej prestiżowym budynku biurowym lub bliżej centrum biznesowego miasta. Niezależnie od przyczyny przeniesienia każda firma napotka po drodze szereg trudności. Nasza firma organizując dla biura przeprowadzki w Katowicach, gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i szybkość pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowanych pracowników i dostępność niezbędnego sprzętu, co pozwala nam wykonać usługę na najwyższym poziomie.

Zapewnimy usługi przeniesienia biura w Katowicach i przeprowadzki biur w Poznaniu – nasza oferta to:

• Flota samochodowa,
• Materiały do pakowania,
• Pojemniki na sprzęt biurowy,
• Wózki do transportu mebli,
• Narzędzia i sprzęt,
• Pakowanie, oznaczanie, lokacja na samochodach i rozładunek,
• Ustawianie mebli, sprzętu w nowej lokalizacji.
Oferujemy zintegrowane podejście do procesu transportu, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę przewożonych rzeczy, gwarantujemy ciągłość i spójność wszystkich etapów pracy.

Etapy przeprowadzki biur w Poznaniu i Katowicach

Proces relokacji biura rozpoczyna się od wstępnej oceny pracy i terminu jej realizacji. Specjalista z naszej firmy oblicza szczegółowo ilość sprzętu biurowego i mebli. Wraz z klientem ustalana jest data i godzina przeprowadzki, sporządzany jest plan działania. Następnie zostaje zawarta umowa. Niezbędna ilość materiału opakowaniowego jest dostarczana do Twojego biura. Wszystkie rzeczy i dokumenty są starannie złożone i oznakowane, meble i sprzęt biurowy są rozmontowywane w celu dalszego transportu. Przewożenie przedmiotów biurowych odbywa się za pomocą specjalnie wyposażonych pojazdów. Po dostarczeniu rzeczy do nowego biura zostanie dokonany rozładunek i rozpakowywane. Ostatnim etapem jest montaż mebli, jego umiejscowienie w pomieszczeniach i podłączenie sprzętu.

Jak obliczyć koszt transportu biurowego?

Organizacja relokacji biura jest złożonym procesem, który wymaga jasno określonego planu działania. Dlatego menedżer naszej firmy odwiedzi Twoje biuro, przeprowadzka w Katowicach zostanie oceniona pod kątem skali transportu, otrzymasz ofertę optymalizacji procesu i obliczenie kosztów.

Ostateczny koszt, przeprowadzki biur w Poznaniu lub Katowicach zależy od następujących parametrów:

• Wielkość mienia (meble, sejfy, sprzęt biurowy, rzeczy osobiste pracowników itp.),
• Właściwości mebli (stałe lub składane, liczba luster i szkieł),
• Inne niuanse przeprowadzki (liczba dni na przeprowadzkę, czas personelu, cechy aranżacji mebli w nowym biurze itp.).
Zamawiając u nas tę usługę, możesz być pewien, że spełni ona wszystkie Twoje wymagania.

Jakie osiągniesz korzyści ze współpracy z naszą firmą przeprowadzkową?

• Przeniesienie biura przy użyciu specjalnie wyposażonych pojazdów, aby było ono jak najbardziej bezpieczne dla mienia twojego biura.
• Przenoszenie rzeczy do nowego biura, montaż i aranżacja mebli, podłączanie sprzętu.
• Świadcząc usługi przeniesienia biura, usuwamy również śmieci ze starego miejsca i nie zostawiamy go w nowym.
• Wykonujemy transfery o dowolnej złożoności i wielkości

Posiadamy doświadczenie w świadczeniu usług dla biur, przeprowadzki w Katowicach to poważne i odpowiedzialne wydarzenie, zdajemy sobie sprawę, że może wpłynąć na proces jego pracy. We współczesnym biznesie strata czasu jest uważana za niedopuszczalny luksus. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest powierzenie tego zadania nam, pozwali to uniknąć przestojów biznesowych w Twojej firmie i zminimalizować koszty. Wykonanie całej pracy przez naszych pracowników pozwoli Ci skupić się na innych zadaniach. Na podstawie praw wynikających z umowy przejmujemy całą odpowiedzialność za przeniesienie mienia. Co więcej, profesjonalna organizacja jest w rezultacie tańsza.