Przeprowadzka to ważny i stresujący moment w życiu każdego z nas. Wiemy coś o tym – przeprowadziliśmy tysiące przeprowadzek. Osoby przenoszące się w nowe miejsce są zazwyczaj przejęte czekającymi ich zmianami – nowy dom, nowa praca, przyjaciele, towarzystwo i zwyczaje. Są to wystarczająco stresujące sytuacje, dlatego samą przeprowadzkę warto przeprowadzić możliwie szybko, sprawnie i bezpiecznie – najłatwiej zlecając to nam. Dysponujemy wygodnymi i pojemnymi samochodami, przeszkoloną i chętną do pracy ekipą i jesteśmy pełni zapału, by w tym ważnym momencie Twojego życia Ci towarzyszyć i kompleksowo rozwiązać napotykane problemy.

Firma przeprowadzkowa – przeprowadzki Warszawa

Warszawa to miasto, w którym wszystko jest „naj”. Największe miasto w Polsce, najwięcej biznesów, największe pieniądze, najwyższy poziom życia, ale i największy stres. Przeprowadzka może być dodatkowym stresorem dla osób żyjących w mieście, gdzie i tak go nie brakuje. Dlatego nie warto borykać się z tym samemu – o wiele lepiej jest postawić na profesjonalistów, którzy maksymalnie uproszą Ci cały proces – takich jak my! Co nas wyróżnia?

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa Warszawa doskonale wiemy, z czym wiąże się cały ten proces i jakie wyzwania się z tym wiążą – od problemów z miejscami parkingowymi, przez zestresowanych i nie zawsze uprzejmych kierowców, aż po wąskie klatki schodowe, zwłaszcza w starszych kamienicach. Mamy już wyrobione odpowiednie rozwiązania, dzięki którym potrafimy przeprowadzić cały proces szybko, sprawnie i, co najważniejsze, bezpiecznie – dla Ciebie i Twoich rzeczy. Przeprowadziliśmy już tysiące przeprowadzek w obrębie Warszawy, a także z i do miasta, i z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne jest, by szybko poczuć się jak w domu – co znacznie przyspiesza adaptację i pozwala błyskawicznie żyć pełnią życia.

Warszawa to także miejsce, w którym swoje siedziby ma mnóstwo firm – od malutkich biur, aż po instytucje i potężne korporacje. Jak to w życiu bywa – również one od czasu do czasu przenoszą się do nowych obiektów, np. w następstwie wzrostu lub zmiany profilu działalności. Ważne jest, by cały proces przebiegł jak najszybciej i by klienci nie czuli się zagubieni, nie mogąc odwiedzić siedziby firmy z powodu przeciągającej się przeprowadzki. Nie wszystkie firmy przeprowadzkowe Warszawa potrafią przeprowadzić nawet tak skomplikowaną operację bez zbędnych opóźnień – ale my potrafimy. Dlatego planując przeprowadzkę swojego biznesu – małego, czy potężnego – warto postawić na doświadczenie i profesjonalizm.

Usługi przeprowadzkowe Warszawa

Mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach i właśnie jesteś na etapie planowania przeprowadzki? Doskonale trafiłeś! Usługi przeprowadzkowe Warszawa świadczymy już od wielu lat, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę, czego potrzebują nasi klienci. Samodzielne przekwaterowanie – zwłaszcza w stolicy, która niemal przez całą dobę tętni życiem, to ogromne wyzwanie. Sytuacje komplikują niemal niekończące się korki oraz ogromne przestrzenie do pokonania. Nie jesteś jednak zdany tylko na siebie – przeprowadzki Warszawa to nasza specjalność. Nasi pracownicy doskonale znają każdy zakątek miasta oraz wiedzą, jak do niego dotrzeć szybko i sprawnie. Nie straszne im korki, szybkie tempo pracy czy inne utrudnienia. Atutem naszej firmy jest profesjonalne podejście do każdego zlecenia – niezależnie czy chodzi o przeprowadzkę dwupiętrowego domu, małej kawalerki czy rodzinnej firmy. Jesteśmy też elastyczni – z chęcią dopasujemy się do Ciebie i Twojej sytuacji, oferując usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Firma przeprowadzkowa – przeprowadzki Katowice

Jako doświadczona firma przeprowadzkowa Katowice zdajemy sobie sprawę, z trudności napotykanych przez osoby organizujące przeprowadzkę w stolicy Górnego Śląska. To gwarne i zatłoczone miasto wymaga sprawnie przeprowadzonego załadunku i wyładunku rzeczy, które chcemy przetransportować na samochodzie dostawczym. Na szczęście możesz na nas polegać – jesteśmy ekspertami w szybkim ładowaniu i wyładowywanie mebli, sprzętów RTV i AGD, pamiątek, ubrań i innej zawartości mieszkań. Niezależnie na którym mieszkasz (i będziesz mieszkać) piętrze nasza ekipa szybko wyniesie wybrane przedmioty z mieszkania i bezpiecznie ułoży je w samochodzie dostawczym. Nie musisz obawiać się o ich uszkodzenie w czasie transportu – każdy element będzie solidnie zabezpieczony przed przemieszczaniem się i uszkadzaniem innych elementów. Po przyjeździe szybko i bezpiecznie umieścimy wszystkie meble i elementy wykończeniowe w wybranym miejscu – byś mógł/mogła jak najszybciej poczuć się w nowym miejscu jak w swoim domu. Poradzimy sobie zarówno z lekkimi meblami z Ikei, jak i ciężkim i dostojnym, drewnianym fortepianem. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy, a przeprowadzki biur do i z Katowic to dla nas codzienność.

Firma przeprowadzkowa – przeprowadzki Poznań

Stolic Wielkopolski to wyjątkowe miejsce. Dynamizm i przedsiębiorczość Poznaniaków robi wrażenie. Jednak oznacza to również dodatkowe wyzwania podczas przeprowadzek – zarówno dla osób fizycznych, jak i dla biznesów. W mieście, w którym życie toczy się szybko i dynamicznie nie inaczej musi wyglądać przeprowadzka. Dobre zorganizowanie, uporządkowana i szybka praca – to podstawy, by nie zgubić się podczas tego ważnego procesu. Mamy w tym wprawę i doświadczenie, które Ci chcemy zaoferować – tak, by cały proces przebiegł bez szkody dla Ciebie i Twoich mebli.

Usługi przeprowadzkowe Poznań muszą być wykonywane na wysokim poziomie – tego wymagają od nas klienci, Ty zapewne również. Dlatego razem z naszymi pracownikami oferujemy kompleksową, sprawną i szybką obsługę, dzięki której nawet najbardziej skomplikowana przeprowadzka przebiegnie bezboleśnie. Dynamiczny Poznański rynek nie znosi próżni i dlatego decydując się na przeprowadzkę Twojego biznesu z nami, masz pewność, że błyskawicznie pomożemy Ci go przenieść w nowe miejsce, byś nie stracił ani jednego dnia pracy i by klienci jak najszybciej mogli do Ciebie powrócić. Nie wszystkie firmy przeprowadzkowe Poznań mogą Ci zaoferować tak rozległą obsługę – a my zrobimy to z uśmiechem na ustach.

 

PRZEPROWADZKI FIRM ORAZ BIUR

Komfortowe i bezpieczne przenosiny od małych firm, przez instytucje państwowe po duże przedsiębiorstwa. Od pudeł z dokumentami, przez szafy pełne segregatorów, po sprzęt i wyposażenie. Wszystko odpowiednio spakowane i zabezpieczone.

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Przewozimy setki kilogramów przez tysiące kilometrów. Dlatego każdy etap przeprowadzki musi być precyzyjnie zaplanowany. Najczęściej przewozimy cały dobytek życia Klienta. Wartość ładunku jest nie do wycenienia, bo przecież mebli będących w rodzinie od kilku pokoleń, zdjęć, dokumentów, sentymentu i wspomnień nie da się przeliczyć na pieniądze.

PRZEPROWADZKI DOMÓW I MIESZKAŃ

Zmiana miejsca zamieszkania to spore wyzwanie logistyczne. Od studenckiej stancji, przez mieszkanie w bloku, aż po dom na przedmieściach. Nasz zespół odpowiednio pakuje i zabezpiecza każdy element wyposażenia. Na życzenie Klienta wykonujemy też drobne prace montażowe.

MAGAZYNOWANIE

W naszej siedzibie znajduje się spory, odpowiednio zabezpieczony magazyn. Za niewielką opłatą Klienci mogą przechować w nim swoje mienie na okres przeprowadzki lub na dłuższy czas magazynować wybrane przedmioty, dokumenty, meble czy sprzęt, na które nie mają miejsca w siedzibie firmy lub mieszkaniu.

MONTAŻ MEBLI

Przeprowadzka udana, meble przewiezione, ale kto je teraz poskręca?

Ich składanie i montaż to prawdziwe wyzwanie. Dlatego i w tym aspekcie warto nam zaufać. Dysponujemy doświadczonym zespołem montażystów, którzy czekają na kolejne wyzwania. Nie tylko służą pomocą przy składaniu mebli, ale też cenną i fachową radą przy aranżacji przestrzeni.

Ile to wszystko będzie kosztowało? Kiedy, w jaki sposób i jak długo będzie odbywać się przeprowadzka? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Na każde pytanie odpowiemy maksymalnie w ciągu doby. Doradzimy, podpowiemy, wyjaśnimy.

Dlaczego warto zaufać ludziom z MAX-Przeprowadzki?

Nie ma skomplikowanych przeprowadzek. Są tylko te dobrze i źle zorganizowane. Nawet najlepszy komputer nie zaplanuje, a już na pewno nie przeprowadzi tak sprawnie przeprowadzki, jak doświadczony zespół fachowców. Mamy dobre pomysły, dużo siły i gwarantujemy bezpieczeństwo.

MAXIMUM PROFESJONALIZMU

Można przez lata wykonywać przeprowadzki, ale robić to źle: rozwlekle, bez przygotowania i zabezpieczeń, byle jak, niszcząc przy okazji powierzone mienie. Długi staż nie oznacza z automatu doświadczenia, które jest niezbędne w tej branży. W Max-Przeprowadzki pracuje zespół fachowców, który ma za sobą tysiące realizacji, z których Klienci byli bardzo zadowoleni, ceniąc sobie nasze staranne planowanie i dbałość o szczegóły, szybkość i sprawność działania oraz przyjazną atmosferę.

MAXIMUM TERMINOWOŚCI

Czas to jedno z najważniejszych pojęć w przeprowadzkach. Spieszy się wszystkim, bo każdy chce mieć to za sobą. Dlatego w kontakcie z Klientem działamy błyskawicznie od otrzymania pierwszej wiadomości. Profesjonalną poradę oraz ofertę cenową przedstawiamy maksymalnie w ciągu doby. Cała operacja logistyczna jest starannie planowana i realizowana przez nasz zespół specjalistów. Dysponujemy odpowiednią liczbą pracowników oraz meblowozów, aby jak najsprawniej i w jak najkrótszym terminie wykonać przeprowadzkę.

MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

Nawet najdrobniejsza rzecz przedstawia wartość materialną, ale też sentymentalną. Wszystkie małe i duże przedmioty, sprzęty, ubrania, zdjęcia, dokumenty czy meble zabezpieczamy za pomocą kartonów, folii, koców oraz specjalnych wiązań. Nic się nie zgubi, nic się nie zniszczy. Jednak na wszelki wypadek zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia.

Zaufali nam

Wysoko oceniamy naszą dotychczasową współpracę, podczas której Max Przeprowadzki dał poznać się jako solidny, odpowiedzialny i kompetentny partner, dostosowujący się do wymagań zleceniodawcy.

Eniro Polska

DANE ADRESOWE

Max-Przeprowadzki Warszawa

ul. Jutrzenki 27
02-230 Warszawa
+48 22 299 59 49
[email protected]  

 

Max-Przeprowadzki Poznań

ul. Gąsiorowskich 6 lok.6
60-704 Poznań
+48 61 679 43 43
[email protected]

 

Max-Przeprowadzki Katowice

ul. Imieli 13
41-605 Świętochłowice / Katowice
+48 516 618 600
[email protected]

NAPISZ DO NAS

    Podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych.