Darmowa wycena przeprowadzki. Ile kosztuje przeprowadzka i transport?

Każda przeprowadzka wymaga indywidualnego podejścia. Czasem przewozimy ładunek na drugi koniec jednej ulicy w Warszawie, a zdarza się, że pokonujemy tysiące kilometrów po drogach Europy. Aby móc przedstawić Państwu wycenę danej usługi oraz przedstawić plan jej realizacji, musimy najpierw poznać szczegółowe informacje na jej temat.

Można z nami skontaktować się telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Najważniejsze informacje, jakie chcemy uzyskać, to:

 • najdogodniejszy dla Państwa termin przeprowadzki,
 • początkowy i docelowy adres,
 • w przypadku budynków mieszkalnych: liczba pięter, obecność windy,
 • ilość i rodzaj przewożonego mienia.

SZYBKA I BEZPŁATNA WYCENA

  Podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych.

  Twoje życie zmienia się, a obecna sytuacja sprawia, że możesz pozwolić sobie na zmianę miejsca zamieszkania? A może w innym miejscu czeka na Ciebie lepsza oferta pracy? Być może chcesz tylko przenieść się do innej dzielnicy w obrębie jednego miasta? Zastanawiasz się, ile kosztuje przeprowadzka? Szukasz elastycznej oferty i cennych informacji, które ułatwią Ci przeniesienie się w inne miejsce w jak najbardziej komfortowy i szybki sposób? Jesteś w dobrym miejscu!

  Przeprowadzka bez wątpienia jest czasem bardzo wymagającym i trudnym. Wiąże się ona z koniecznym podpisywaniem i segregowaniem wielu dokumentów, planowaniem pakowania, stresem, gonitwą z czasem. Zawsze w trakcie przeprowadzki mogą pojawić się także pewne problemy, w jakimkolwiek zakresie – nieważne, czy chodzi o formalności, czy transport. Prawdopodobnie każdy chciałby za przeprowadzkę zapłacić niedużo, ponieważ i tak jest ona bardzo poważnym i kosztowym przedsięwzięciem. Jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji?

  Zazwyczaj pierwsza myśl jest taka, że najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest dokonanie kompletnej przeprowadzki samodzielnie, być może z pomocą przyjaciół lub najbliższych członków rodziny. Prawda jest taka, że sprawa nie jest tak oczywista. Przede wszystkim największym problemem może być gabaryt pojazdu, jakim dysponujesz. Jeżeli nie jest to samochód dostawczy lub ciężarówka, należy pogodzić się z koniecznością jeżdżenia tam i z powrotem wiele razy, co w przypadku większej odległości jest niezwykle żmudnym przedsięwzięciem. Równolegle generowane są koszty paliwa, ewentualne koszty skorzystania z autostrady, ale przede wszystkim – stracone dziesiątki godzin i cała masa energii. Oczywiście, manewrując w obrębie jednej dzielnicy danego miasta może być to dobre rozwiązanie, jednak już na większą odległość trzeba pogodzić się z negatywnymi skutkami tego działania. Jednakże istnieje inna opcja, to jest skorzystanie z usług firmy transportowej.

  Ile kosztuje przeprowadzka?

  Firma przeprowadzkowa przede wszystkim dysponuje wieloma możliwościami, które przeprowadzkę mogą w znacznym stopniu przyspieszyć. Mowa nie tylko o ciężarówkach, ale także narzędziach do przenoszenia ciężkich przedmiotów, a przede wszystkim doświadczonych pracownikach, dla których przeprowadzka to chleb powszedni, dlatego nic ich nie zaskoczy, a usługę wykonają znacznie szybciej, niż Ty dysponując tym samym sprzętem.

  Ile kosztuje transport mebli i innych przedmiotów? Zasadniczo nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wysokość kwoty zależy od bardzo wielu czynników. Zdecydowanie najważniejszym z nich jest odległość konieczna do pokonania. W obrębie jednego miasta jest to najczęściej stawka godzinowa, natomiast kiedy w grę wchodzi przeprowadzka do innej miejscowości – stawka naliczana jest najczęściej za jeden kilometr drogi, często uwzględniając drogę powrotną. Jeszcze inaczej sprawa wygląda dla transportu międzynarodowego.

  Kolejnym ważnym czynnikiem jest preferowany termin Twojej przeprowadzki. Zamawianie usługi bez większego wyprzedzenia będzie oczywiście droższe, dlatego warto jest zainteresować się ofertą firmy transportowej znacznie wcześniej. Warto również wiedzieć, że na cenę wpływa chociażby liczba pięter, na które i z którego przedmioty zostaną zniesione przez specjalistów. Równocześnie należy zaznaczyć, jaki jest rodzaj i ilość przewożonego mienia.

  Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić korzystając z oferty naszej firmy? Przez naszego specjalistę zostanie stworzona wycena przeprowadzki. Co więcej, możesz uwzględnić dodatkowe usługi, takie jak pakowanie, montaż i demontaż mebli itd. Nie można zapominać też o tym, że wycena przeprowadzki jest darmowa, a Ty zapłacisz wyłącznie za usługę. Masz więcej pytań? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – z chęcią wyjaśnią wszelkie niejasności.