Postanowiłeś wymienić wyposażenie swojego wnętrza albo właśnie jesteś na etapie jego aranżacji? W ostatnich czasach większość mebli dostępnych w sklepach należy samodzielnie złożyć. Rozwiązanie takie ma mnóstwo zalet, ponieważ zajmują one o wiele mniej miejsca i są łatwiejsze w transporcie, niemałym wyzwaniem jest ich złożenie. Dla wielu osób próba samodzielnego montażu mebli jest wręcz wyczynem ponad siły. A bez odpowiednich umiejętności i narzędzi efekt końcowy często nie jest taki, jak można by sobie życzyć. Jeżeli właśnie stoisz przed takim wyzwaniem, chętnie Ci pomożemy!

Montaż mebli Gdańsk – z czym się wiąże?

Na pierwszy rzut oka samodzielne składanie mebli nie jest trudnym zadaniem, jeżeli jednak nie posiadasz przynajmniej podstawowych zdolności majsterkowicza, kilku narzędzi i nieco wiedzy, praca może się nieco skomplikować. Zazwyczaj w zamówionej paczce znajduje się określona liczba śrub, wkrętów, nakrętek, podkładek, gwoździ, bolców i innych podobnych detali. Wszystkie akcesoria mają swój cel i muszą być zgodnie z nim użyte. Niektórzy producenci dołączają klucze czy wkrętaki, ale nie jest to zasadą. Zazwyczaj nie obędzie się bez narzędzi takich jak poziomnica, młotek, miarka, klucze oczkowe, nasadowe, imbusowe, kombinerki oraz wkrętarka. Aby  meble służyły latami muszą być solidnie złożone. Często niezbędna jest pomoc drugiej osoby, która będzie podtrzymywać skręcane elementy.

Samodzielny montaż mebli Gdańsk czy skorzystanie z usług profesjonalisty?

Jak widać, samodzielne złożenie mebli to spore wyzwanie. Nic dziwnego, że w takiej sytuacji wiele osób decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Przede wszystkim oszczędzasz sporo czasu. Fachowiec od montażu mebli wykona tę pracę znacznie szybciej niż człowiek, który nie zajmuje się tym na co dzień – Tobie może to zająć nawet kilka dni, natomiast specjaliście zaledwie kilka godzin. Co więcej, jeżeli nie masz dużego doświadczenia w składaniu mebli, istnieje duża szansa, że popełnisz jakiś błąd, który skończy się uszkodzeniem danego elementu. Zlecając to zadanie firmie, unikniesz więc stresu oraz ewentualności, że Twoje wymarzone meble do salonu lub sypialni nie nadadzą się do użycia. W dłuższej perspektywie, oszczędzasz więc sporo czasu, a nawet pieniędzy. Otrzymujesz gwarancję, że meble zostaną zmontowane poprawnie oraz nie rozpadną się w trakcie przeprowadzki lub użytkowania. Oszczędność wynika również z tego, że nie będziesz musiał inwestować w narzędzia, które prawdopodobnie użyjesz tylko jeden raz. Dodatkowy czas możesz natomiast wykorzystać na pracę, wypoczynek lub po prostu spędzić go z rodzina.

Montaż mebli biurowych Gdańsk – postaw na fachowców

Usługa składania mebli jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które odpowiedzialne są za wyposażenie biura. Wymiana mebli biurowych to zazwyczaj duże przedsięwzięcie, ponieważ dotyczy ono nie tylko jednej szafki czy garderoby, ale większej ilości mebli. Co więcej, w tym przypadku duże znaczenie ma czas – firma nie może pozwolić sobie na długie przestoje, ponieważ odbiłoby się to negatywnie na jej finansach. Powierzenie zadania montażu mebli profesjonalistom okazuje się wtedy najlepszym rozwiązaniem. Doświadczona ekipa wykona tę pracę w zaledwie kilka godzin, dzięki czemu biuro będzie mogło kontynuować swoją codzienną aktywność. Co więcej, zadanie to można wykonać w godzinach popołudniowych lub przez weekend, dzięki czemu ekipa nie będzie przeszkadzać pracownikom i dezorganizować ich pracy.

Montaż mebli Gdańsk – dlaczego my?

Szukasz doświadczonych pracowników, którzy zajmą się montażem mebli w Twoim biurze lub domu? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tym już od wielu lat, dzięki czemu posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie. Naszym atutem jest nowoczesne i bogato wyposażone zaplecze warsztatowe, dzięki czemu każde zlecenie jesteśmy w stanie przeprowadzi sprawnie i szybko. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i chętnie przystosowujemy się do ich potrzeb i wymagań. Zapraszamy Cię do kontaktu już teraz!

montaż mebli biurowych Gdańsk