Luksemburg należy do najbogatszych krajów świata, a jednocześnie jest jednym z najmniejszych państw w Unii Europejskie. Naszym rodakom oferuje duże zarobki, wysoki standard życia i wyjątkowo niskie bezrobocie. Jak zorganizować przeprowadzkę do tego kraju?

Przeprowadzki do Luksemburga

Jeżeli planujesz przeprowadzkę za granicę, z pewnością czeka Ci mnóstwo formalności do załatwienia oraz sporo nowych wyzwań – nowa praca, zmiana szkoły dzieci, rozstanie z bliskimi. Do tego dochodzi jeszcze transport całego dobytku życia – niekiedy przez tysiące kilometrów. To naturalne, że wielu osobom przeprowadzka spędza sen z powiek i wiąże się z ogromnym napięciem emocjonalnym.

Chociaż na wiele rzeczy nie mamy wpływu, możemy oszczędzić stresu sobie i swoim bliskim oraz sprawić, aby przeprowadzka przebiegła szybko i sprawnie. Wystarczy skorzystać z doświadczenia i wiedzy firm transportowych, dla których przeprowadzki do Luksemburga są codziennością. Korzystając z usług fachowców, nie musisz angażować znajomych albo szukać samochodu dostawczego na własną rękę. Tak naprawdę, nie będziesz musiał zajmować się niczym – wykwalifikowany zespół pracowników starannie zaplanuje każdy etap przeprowadzki, a następie zrealizuje zlecenie zgodnie z planem.

Z pomocy fachowców można skorzystać nie tylko wyjeżdżając za granice, ale także wracając. Przeprowadzki Luksemburg Polska z profesjonalną firmą to gwarancja, że powrót do kraju będzie sprawny i szybki. Z pewnością to dużo bardziej opłacalne niż wynajęcie miejscowej ekipy.

Przeprowadzki Luksemburg Polska – nasza oferta

Organizujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Świadczymy profesjonalne usługi na terenie całej Unii Europejskiej – również w Luksemburgu. Przykładamy ogromną wagę do jakości obsługi i bezpieczeństwa. Regularnie sprawdzamy stan technicznych naszych pojazdów. Każdą przeprowadzkę starannie planujemy, a szczegóły uzgadniamy z klientem. Następnie rzetelnie realizujemy ją w wyznaczonym terminie.

W zakres naszych usług wchodzi dostarczenie profesjonalnych akcesoriów do pakowania – takich jak kartony, koce, folie i taśmy. Specjalizujemy się w starannym zabezpieczeniu delikatnych sprzętów RTV i AGD, instrumentów muzycznych, antyków lub pamiątek, które mają wartość sentymentalną. Wykonujemy drobne prace montażowe – na przykład rozkręcenie mebli oraz złożenie ich w nowym miejscu zamieszkania. Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową – jeżeli więc podczas przeprowadzki pojawią się niepotrzebne meble i sprzęty, chętnie przechowamy je w naszych magazynach. Na życzenie klienta możemy też zająć się ich zutylizowaniem. Starannie układamy bagaż w przestrzeni bagażowej samochodów transportowych, a cały towar objęty jest wysokim ubezpieczeniem, aby nasi klienci nie musieli się o nic martwić.
Z nami przekonasz się, że przeprowadzki do Luksemburga potrafią być sprawne i bezstresowe, a zaoszczędzony czas i energię będziesz mógł przeznaczyć na szybszą aklimatyzację w nowym miejscu.