Szwajcaria jest bardzo pięknym krajem, w którym coraz więcej Polaków znajduje szanse na lepsze życie i rozwinięcie skrzydeł. Ciężko jest się dziwić osobom, które chcą się tam przeprowadzić. Szkolnictwo działa lepiej, więcej się zarabia itd. Sprawia to, że coraz częściej właśnie tam nasi obywatele znajdują nowy dom. Jeżeli i Ty chcesz to zrobić – pomoże Ci nasza firma, dzięki której Twoja przeprowadzka do Szwajcarii nie będzie trudna, a szybka i komfortowa. Zaufaj doświadczeniu MAX-Przeprowadzki!

Staramy się zawsze spełniać życzenia naszych klientów, dlatego nasza oferta nie dotyczy wyłącznie przewiezienie Twoich rzeczy. Nasi doświadczeni specjaliści zajmą się także profesjonalnym pakowaniem Twojego mienia, a także zabezpieczą je na czas transportu. Dodatkowo wykonamy listę Twoich przedmiotów i zorganizujemy wszelką potrzebną dokumentację do transportu międzynarodowego. Po dotarciu do celu natomiast będziesz mógł liczyć na wypakowanie Twoich rzeczy w wybranym przez Ciebie miejscu! W celu zwiększenia Twojego poczucia bezpieczeństwa, dajemy Ci również ubezpieczenie przewożonego przez nas towaru.

Przeprowadzka do Szwajcarii jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki nam wprowadzisz się do nowego lokum szybko i będziesz w stanie w końcu odpocząć. Skonstruujemy dla Ciebie za darmo wycenę naszej współpracy, przez co będziesz doskonale wiedział, za co zapłacisz. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!