Przeprowadzki biur są naturalnym etapem związanym z rozwojem firmy, dlatego zdarzają się dość często. Uniknięcie chaosu oraz zadbanie o ciągłość pracy w obliczu takiej sytuacji stanowi jednak nie lada wyzwanie – dlatego warto to zadanie powierzyć profesjonalistom.

Przeprowadzki biur Gdańsk

Każda przeprowadzka biura musi być odpowiednio zorganizowana. Niezbędne jest przeniesienie dużej ilości urządzeń elektronicznych, segregatorów i dokumentów więc bez konkretnego planu łatwo o chaos oraz popełnienie błędu, który może sporo kosztować. Dużym wyzwaniem jest także zabezpieczenie delikatnych urządzeń oraz rozmontowanie ponadgabarytowych mebli, takich jak biurka czy duże szafy – jeżeli zadania tego podejmą się osoby niedoświadczone, ich ponowny montaż może okazać się bardzo pracochłonnym procesem. Natomiast przeciągająca się przeprowadzka biura może doprowadzić do przestojów w pracy oraz w negatywny sposób wpłynąć na kontakty firmy z kontrahentami i klientami.

Dlaczego warto zdecydować się na współprace z firmą przeprowadzkową? Otrzymujemy wtedy gwarancję, że relokacja biura nie odbije się na normalnym działaniu firmy. Klienci, którzy planują przeprowadzkę w weekend, najczęściej mogą od nowego tygodnia wrócić już do normalnych obowiązków – przeniesienie siedziby jest więc dla pracowników niemal nieodczuwalne.

Sprawne przeprowadzki biur z pomocą fachowców

Przeprowadzki biur na terenie Gdańska oraz jego okolic to nasza specjalność. Realizujemy kompleksowe usługi dla urzędów oraz instytucji. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie idealnie zaplanować taką usługę oraz dotrzymać ustalonego wcześniej terminu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz jesteśmy elastyczni – chętnie podejmiemy się relokacji biura w niestandardowych godzinach pracy, dzięki czemu cały proces nie odbije się negatywnie na efektywności pracowników. Przeprowadzki biur potrafią być bardzo stresujące zarówno dla pracowników, jak i kadry zarządzającej, dlatego rozpoczynając współprace z klientem, sporządzamy szczegółowy plan, który dostosowany jest do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Zapewniamy niezbędne akcesoria do pakowania, takie jak profesjonalne kartony, specjalne koce, folie oraz taśmy. Rzetelnie zabezpieczamy najbardziej delikatne sprzęty – między innymi komputery, urządzenia wielofunkcyjne i szklane witryny. Możemy zająć się też pakowaniem dokumentów w sposób uporządkowany, uwzględniając przy tym wskazówki i oczekiwania zleceniodawcy. Następnie starannie układamy bagaż w przestrzeni ładunkowej samochodu dostawczego, tak aby był w pełni bezpieczny podczas transportu. Mimo wszystko gwarantujemy wysokie ubezpieczenie na całe przewożone mienie. Zajmujemy się demontażem oraz montażem mebli i sprzętu biurowego.

W swojej działalności ogromną wagę przywiązujemy do terminowości. Dokładamy starań, aby cały czas zwiększać jakość naszych usług. Mamy świadomość, że sprawna przeprowadzka pozytywnie świadczy o danej firmie, dlatego gwarantujemy pełny profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym. Przeprowadzki realizowane przez nasz zespół wykwalifikowanych pracowników są bezstresowe, szybkie i płynne.