Gdynia jako istotna część składowa Trójmiasta stwarza dogodne warunki do rozwoju wielu biznesów. W ślad za rozwojem często idzie zwiększanie liczby załogi, co często oznacza również konieczność przeniesienia biura do większego obiektu. Walka o prestiż nierzadko również wymusza na biznesmenach przenoszenie pomieszczeń biurowych do lepszych dzielnic, w których można liczyć na współpracę z zamożniejszymi klientami. Jak zorganizować przeprowadzkę biura, by przebiegła gładko i szybko? Oczywiście z nami!

Przeprowadzki biur Gdynia – wyzwania i rozwiązania

Podjęcie decyzji o relokacji biura zazwyczaj nie jest decyzją łatwą – zazwyczaj przed oczami rysuje się wówczas obraz czasochłonnej i męczącej przeprowadzki, spadających zysków i zniechęcenia klientów i samych pracowników. W nowym biurze trzeba będzie układać wszystko od nowa, a załoga znów straci kilka dni na ułożenie wszystkiego na swoim miejscu. Na szczęście przeprowadzka wcale nie musi tak wyglądać. Jeśli zdecydujesz się na wsparcie specjalistów zajmujących się ich organizacją i przeprowadzaniem, możesz być zaskoczony szybkością i sprawnością całego procesu.

Dzięki przeprowadzeniu dziesiątek przeprowadzek biur doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań wiążących się z tym zadaniem. Dostrzegamy również najczęstsze zagrożenia – zarówno dla bezpieczeństwa biorących w nich udział pracowników, transportowanych elementów wyposażenia, jak i osób postronnych. Nabyte przez nas doświadczenie, w połączeniu z wykorzystywanymi narzędziami i akcesoriami, a także dostosowanymi transportu samochodami, pozwalają nam na bezpieczne, profesjonalne i bardzo szybkie podjęcie się niemalże dowolnej przeprowadzki firmy czy biura.

Przygotowania do przeprowadzki rozpoczynają się kilka dni wcześniej od sporządzenia dokładne planu działania oraz opisania wszystkich będących jej przedmiotem obiektów. Dzięki skatalogowaniu wszystkiego w naszych bazach, z łatwością możemy później odtworzyć ułożenie biurek, umieścić na nich właściwe komputery, zadbać o optymalne rozłożenie dodatkowych sprzętów, jak drukarki czy kopiarki. Dzięki temu już kolejnego dnia Twoi pracownicy zamiast bezładnie krzątać się biurze będą mogli powrócić do regularnej pracy, a oczom przychodzących do biura klientów i kontrahentów ukaże się ład i porządek, będące świetną wizytówką odnoszącą się do jakości świadczonych usług.

By dodatkowo zredukować straty związane z przeprowadzką biur Gdynia, oferujemy nasze usługi również w niestandardowych godzinach – np. późnymi popołudniami, czy w weekendy. Razem z Tobą zależy nam na jak najsprawniejszym przebiegu relokacji i powrocie do pracy.

Przeprowadzki biur Gdynia – zrób to z głową

Zamiast eksperymentować z niesprawdzonymi wykonawcami, postaw na doświadczonych fachowców. Dysponujemy wszystkim, co potrzebne, by Twoje biuro już następnego dnia w pełni funkcjonalnie zapewniało miejsce pracy Twoim pracownikom i dogodne miejsce do przyjmowania klientów. Przekonaj się, jak wiele Ty i Twój biznes możecie zyskać na współpracy z najlepszymi – bo przecież na to zasługujecie!