Przeprowadzka firmy to duże wyzwanie logistyczne – niezwykle ważny jest jej szybki i sprawny przebieg, ponieważ każde opóźnienie znacząco odbija się na wydajności pracy i generowanych zyskach. Jak w takiej sytuacji może pomóc firma transportowa?

Przeprowadzki firm Gdańsk – samemu czy z firmą?

Relokacja firmy znacząco różni się od przeprowadzki domu lub mieszkania. W takiej sytuacji do czynienia mamy z setkami dokumentów, faktur i segregatorów, a co najważniejsze komputerami i urządzeniami elektronicznymi. Podejmując się transportu tak delikatnych przedmiotów bez odpowiednio zabezpieczenia, możemy doprowadzić do ich uszkodzenia – co pociąganie za sobą duże koszty naprawy lub nawet konieczność zakupu nowych urządzeń.

Przeciągająca się przeprowadzka biura odbija się na efektywności pracowników i może przynieść firmie znaczne straty – i to nie tylko pod względem finansowym, gdyż zlecenia niewykonywane na czas obniżają zaufanie klientów.

Niezależnie czy czeka Cię relokacja większej, czy mniejszej firmy pomoc profesjonalistów okaże się nieoceniona. Decydując się na współpracę z fachowcami w dziedzinie przeprowadzek, możesz być pewny, że cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, a wszystkie urządzenia dotrą na nowe lokum w idealnym stanie. Co więcej, ważne dokumenty nie dostaną się w niepowołane ręce, a pracownicy szybko będą mogli kontynuować swoje obowiązki.

Postaw na szybkie i sprawne przeprowadzki w Gdańsku

Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu relokacji firm. Wiemy, jak ważne w takiej sytuacji jest profesjonalne działanie, dlatego dokładamy starań, aby cały czas podwyższać jakość naszych usług.

Wyróżnia nas terminowość, która, w przypadku tego rodzaju przeprowadzek jest niezwykle ważna. Szczegółowo ustalamy z klientem każdy etap, a następnie konsekwentnie go realizujemy, aby ukończyć w ustalonym terminie. Większość naszych klientów decyduje się na relokacje biura w godzinach poza standardowym trybem pracy – na przykład wieczorami lub w weekendy. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki temu przenosiny nie odbiją się negatywnie na działaniu firmy, dlatego jesteśmy elastyczni i chętnie dostosowujemy się do oczekiwań i potrzeb zleceniodawców.

Nie tylko udzielamy kompleksowej pomocy podczas całego procesu przeprowadzki, ale też chętnie służymy radą. Być może nowe biuro będzie mniejsze lub większe od dotychczasowego – w takiej sytuacji nasi pracownicy udzielą cennych wskazówek odnośnie rozmieszczenia mebli i sprzętów.

W przypadku relokacji biur największe wyzwanie stanowią sprzęty elektroniczne oraz gabaryty – na przykład duże szafy czy biurka. Chociaż posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu cennych urządzeń elektronicznych, cały transportowany bagaż objęty jest wysokim ubezpieczeniem. Duże meble rozmontowujemy, a następnie składamy na nowym lokum. Dysponujemy dobrze zabezpieczoną przestrzenią magazynową, w której na potrzeby firmy możemy przechować meble lub inne przedmioty – zarówno podczas samego procesu przeprowadzki Gdańsk, jak i przez dłuższy okres.