Od sprawnego przeniesienia biznesu w nowe miejsce wbrew pozorom zależy bardzo wiele. Każdy dzień postoju to wymierne straty – zarówno spowodowane przerwą w pracy, jak i utratą zaufania u klientów i kontrahentów. Na wymagającym trójmiejskim rynku chyba nikt nie może sobie pozwolić na przejęcie klientów przez konkurencję. Skorzystanie z usług firmy profesjonalnie zajmującej się organizacją przeprowadzek firm Gdynia pozwoli uniknąć większość negatywnych konsekwencji.

Sprawne przeprowadzki firm Gdynia – zrób to z nami!

Sami również jesteśmy przedsiębiorcami i doskonale rozumiemy, jak przy prowadzeniu działalności ważne jest zaufanie. Niestety, przeciągająca się przeprowadzka, skutkująca zamkniętymi biurami, niemożnością wykonania czy odbioru zamówienia, albo po prostu ograniczająca kontakt z klientem, potrafi to zaufanie mocno nadszarpnąć.

Pracownicy Twojej firmy raczej niechętnie wezmą udział w przeprowadzce – w końcu nie jest to zadanie wypisane na ich umowie o pracę, a wiąże się z niemałym wysiłkiem. Gdyby doszło podczas przeprowadzki Gdynia do jakiegoś rodzaju wypadku przy pracy, pojawiłby się trudny do rozwiązania problem. Dlatego zamiast opierać się przy przeprowadzce na własnych (i pracowników) siłach i tracić mnóstwo czasu i zaufania, znacznie lepiej zlecić to zadanie nam.

Za każdym razem, kiedy otrzymujemy zadanie wykonania przeprowadzki firm Gdynia, zaczynamy od dokładnego rozplanowania podejmowanych pracy – najczęściej dzień, lub nawet kilka, przed rozpoczęciem przeprowadzki. Pozwala to uprzednio poinformować zleceniodawcę o dokładnych kosztach całej operacji, jak i na najlepsze wykorzystanie czasu i środków podczas jej przebiegu. W tym szczególnym dniu nie można bowiem pozwolić sobie na błędy – zadanie musi być wykonane sprawnie, by już kolejnego dnia nowa siedziba była gotowa do pracy z klientami. Z uwagi na to bardzo często wykonujemy przenosiny firm po godzinach pracy, a nawet w weekendy.

Wszystkie przenoszone elementy wyposażenia Twojej firmy – zarówno biurowe, jak i usługowe czy służące do produkcji – zostaną bezpiecznie spakowane (z wykorzystaniem materiałów służących ochronie), umieszczone w samochodzie dostawczym i dowiezione na miejsce. Po ich wniesieniu do nowej siedziby nastąpi ich wypakowanie we wskazanych miejscach, a uprzednio rozłożone zostaną złożone i będą gotowe do pracy. Twoi pracownicy kolejnego dnia będą mogli więc w pełni powrócić do swoich obowiązków.

Przeprowadzki firm Gdynia wykonujemy od lat!

Jako profesjonalna firma zajmująca się przeprowadzkami coraz częściej bierzemy udział w relokacji biznesów – również tych całkiem sporych rozmiarów. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, pozwalające na podjęcie niemal dowolnego zadania – i właśnie to chcielibyśmy Ci zaoferować. Współpracując z nami, możesz liczyć na sprawne, szybkie, bezpieczne i profesjonalne przeniesienie Twojej firmy do nowej siedziby. Koniec z dźwiganiem, utratą czasu i bałaganem. Przekonaj się – jak setki zadowolonych klientów – że przeprowadzka wcale nie musi być tak straszna, jak ją malują!