Zamierzasz zmienić miejsce swojego zamieszkania? Sytuacja życiowa sprawiła, że za granicą będzie Ci się żyło lepiej? Spełniasz swoje marzenia lub znalazłeś dobrą pracę? Chciałbyś, żeby przeprowadzka odbyła się bez większych przeszkód, zajęła mało czasu i była bezpieczna? Zastanów się więc nad wyborem oferty MAX-Przeprowadzki! Niemcy to wysoko rozwinięty kraj, dlatego z pewnością rozwiniesz tam swoje skrzydła. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przeprowadzki do Polski i Niemiec

Każda przeprowadzka jest trudnym orzechem do zgryzienia. Tym bardziej, jeżeli chodzi o przeniesienie się do innego kraju. Przeprowadzki Polska-Niemcy być może nie wymagają pokonania ogromnej odległości, jednak nadal trzeba się liczyć z wieloma koniecznymi załatwieniami. Przede wszystkim będziesz musiał dysponować potrzebną dokumentacją, a także Twoim zadaniem będzie podpisanie odpowiednich umów, ewentualne pozbycie się starego mieszkania itd. Przeprowadzki z Polski do Niemiec nie są łatwe, dlatego tym bardziej powinieneś wziąć pod uwagę naszą firmę!

MAX-Przeprowadzki jest marką wyjątkową, ponieważ świadczone usługi to nie tylko transport. Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że często klienci powierzają firmie cały swój majątek. Dlatego właśnie oferujemy profesjonalne zabezpieczenie i zapakowanie oraz późniejsze rozpakowanie Twojego mienia, uwzględniając stworzenie szczegółowej listy, dzięki czemu żaden przedmiot nie zgubi się przez przypadek. Co więcej, nasza kadra zajmie się organizacją wszelkich dokumentów potrzebnych do transportu międzynarodowego, a także zapewni Ci ubezpieczenie przewożonych przez nas towarów.

Oferujemy również nie tylko przeprowadzki do Niemiec, ale także przeprowadzki Niemcy-Polska. Jeżeli planujesz powrócić do rodzimego kraju – nasza firma Ci w tym pomoże! Zaufaj naszemu doświadczeniu, na pewno nie będziesz zawiedziony! Przeprowadzki z Niemiec do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste! Zapraszamy do kontaktu!