Czeka Cię przeprowadzka i transport całego dobytku? A może kupiłeś nowy komplet wypoczynkowy i zastanawiasz się jak go przewieźć do swojego domu? Jesteśmy w stanie Ci pomóc – oferujemy kompleksowe usługi związane z transportem mebli na terenie Gdańska i okolic.

Przewóz mebli Gdańsk

Transport mebli to czasochłonny i wymagający etap każdej przeprowadzki. Wiąże się nie tylko z przewozem bagażu, ale najczęściej też załadowaniem go do samochodu, a następnie rozładowaniem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy mieszkanie znajduje się w bloku i trzeba wraz z załadunkiem pokonać schody. Praca ta z pewnością wymaga siły fizycznej, a bardzo często również pomocy kilku osób.

Szczególnie stoły, łóżka oraz szafy składające się z ciężkich elementów trudno się przenosi. Podejmując się takiego zadania samodzielnie, ryzykujemy kontuzję oraz uszkodzenie mebli – jednak nawet jeżeli nic takiego się stanie, ból mięśni na drugi dzień jest niemal gwarantowany.

Zamiast samemu porywać się na tak wymagające wyzwanie, warto więc skorzystać z pomocy fachowców, dla których taka praca nie będzie stanowić żadnych trudności. Doświadczenie oraz bogata flota specjalistów okazuję się w takiej sytuacji niezastąpiona – stanowi gwarancję, że cały proces przebiegnie sprawnie i bezstresowo oraz zakończy się sukcesem.

Transport mebli Gdańsk

Jako specjaliści od przeprowadzek chętnie zajmiemy się transportem Twoich mebli – i to zarówno podczas zmiany miejsca zamieszkania, jak i przy innych okazjach. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem pracowników oraz posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne.

Podejmujemy się przewozu nawet delikatnych sprzętów, takich jak sprzęty RTV i AGD, antyki, instrumenty muzyczne, szkła i witryny lub zastawy kuchenne. W zakres naszych usług wchodzi ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym celu używamy profesjonalnych akcesoriów, takich jak porządne kartony, koce, papiery, folie bąbelkowe i taśmy. Możemy jedynie przetransportować meble z punktu A do punktu B, lub też rozmontować je oraz ponownie złożyć na nowym lokum – na przykład, jeżeli nie zmieszczą się przez drzwi.

Chociaż nasi pracownicy dokładają starań, aby całe mienie zostało dostarczone w nienaruszonym stanie, gwarantujemy wysokie ubezpieczenie wliczone w cenę transportu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje życie i obowiązki, dlatego traktujemy klientów z szacunkiem, dotrzymując ustalonych terminów. Niezależnie czy chodzi o niewielki ładunek – na przykład zakup stołu lub lodówki, czy o ogromny bagaż, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dysponujemy pojazdami przystosowanymi do transportu gabarytów i staramy się dobrać optymalne rozwiązanie do oczekiwań i potrzeb klienta, tak aby nie był narażony na niepotrzebne koszty. Cały czas podnosimy jakość naszych usług, aby każdy transport dostarczyć bezpiecznie, szybko i tanio.

Chętnie zajmiemy się nie tylko przewozem mienia, ale też organizacją całej przeprowadzki – w zakres naszych usług wchodzi pakowanie, załadunek, rozładunek, transport, montaż mebli oraz ich przechowanie lub utylizacja.