Planujesz przeprowadzkę swojego miejsca zamieszkania lub firmy? Zastanawiasz się jak przetransportować przedmioty o dużym gabarycie – na przykład meble lub sprzęt AGD i RTV? Zrobiłeś remont domu i chcesz wymienić jego wyposażenie? Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, która oferuje transport mebli. Nasza oferta jest kompleksowa, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Transport mebli Poznań – kompleksowa usługa

Mieszkasz na terenie Poznania lub w jego okolicach i potrzebujesz przetransportować kłopotliwe przedmioty? Zleć to zadanie profesjonalnej firmie transportowej. Dysponujemy dużą flotą oraz autami o różnych rozmiarach, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowany transport nie jest nam straszny.

Jednym z najbardziej kłopotliwych ładunków są meble – nie wszystkie można rozmontować, co zdecydowanie utrudnia ich przewóz. Komplety wypoczynkowe, zestawy mebli kuchennych, witryny, lustra czy garderoby zajmują sporo miejsca oraz wyróżniają się dużą wagą. Mało kto dysponuje samochodem osobowym, który pomieściłby tego typu przedmioty. Natomiast wynajęcie przyczepki samochodowej to duży koszt – pozostaje jeszcze kwestia wyniesienia mebli z domu lub mieszkania w bloku oraz zapakowania ich do samochodu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zlecenie kłopotliwego transportu specjalistom.

Transport mebli Poznań – sprawnie i bezpiecznie

Wiele osób podejmuje się zorganizowania przeprowadzki na własną rękę, ale największym wyzwaniem jest dla nich przewiezienie swojego mienia. Nierzadko niezbędne jest wykonanie jednego kursu samochodem osobowym wiele razy – co wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz stratą czasu. W dużych miastach, takich jak Poznań dochodzą jeszcze korki, które utrudniają transport mebli na własną rękę. Decydując się na profesjonalną firmę, często oszczędza się więc czas oraz pieniądze. Dzięki nam dostaniesz wszystkie meble naraz oraz pomożemy Ci w ich wniesieniu lub montażu.

Podejmując współpracę z nami możesz liczyć na fachowe oraz szybkie zrealizowanie usług. Jesteśmy terminowi oraz elastyczni. Nasi wykwalifikowani pracownicy stawiają na najwyższą jakość, a priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta. W zakres usług naszej firmy wchodzi nie tylko transport mebli, ale również pomoc w ich montażu. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i oferujemy pomoc w drobnych pracach, które związane są z przeprowadzką oraz transportem mienia. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy gotowi przeprowadzić każdy przewóz w sposób bezpieczny. Sprzęt komputerowy, telewizory, lustra, antyki czy instrumenty muzyczne wymagają specjalnego podejścia. Nie ryzykuj wiec ich uszkodzenia podczas samodzielnego transportu. Nasi specjaliści od przewozu tego typu delikatnych przedmiotów zabezpieczą je w pewny sposób oraz zadbają, aby dotarły w idealnym stanie na nowe miejsce. Aby nasi klienci nie musieli obawiać się o bezpieczeństwo swoich sprzętów czy mebli oferujemy kompleksowe ubezpieczenie całego przewożonego mienia.

Zachęcamy Cię do kontaktu przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub za pomocą rozmowy telefonicznej. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji lub wykonamy bezpłatnej wyceny.