Kupiłeś nowy komplet wypoczynkowy do swojego salonu, ale sklep nie oferuje transportu? A może znalazłeś wymarzony dom i chcesz przewieźć swoje meble? Jesteśmy w stanie Ci pomóc! Oferujemy usługi transportowe na terenie Trójmiasta i chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.

Przewóz mebli Sopot – samemu czy z pomocą fachowców?

Bezpieczne przewiezienie nawet niedużego bagażu jest sporym wyzwaniem. Nie mając odpowiedniego doświadczenia nietrudno o błąd, który może doprowadzić do uszkodzenia mienia lub wnętrza samochodu, a nawet do poważnej kontuzji. Transportowanie gabarytów w osobowym samochodzie w przestrzeni dla pasażerów może stanowić poważne zagrożenie dla kierowcy w trakcie pokonywania zakrętów lub nagłego hamowania. Niekiedy niezbędne jest też rozmontowanie mebli na mniejsze części, co bez odpowiedniego zaplecza technicznego jest niewykonalne. I chociaż łatwiej wtedy przetransportować ładunek, to zarówno demontaż, jak i montaż mebli jest bardzo pracochłonnym zadaniem. Często też okazuje się, że ponownie złożone meble nie są już tak wytrzymałe – dlatego zadanie to warto powierzyć fachowcom.

Transport mebli nie musi wiązać się z żadnym ryzykiem – zarówno, jeżeli chodzi o przewóz całego dobytku podczas przeprowadzki, jak i pojedynczego elementu. Może odbyć się szybko i sprawnie – wystarczy skorzystać z usług fachowców, którzy zajmują się tym na co dzień.

Transport mebli Sopot – nasza oferta

Posiadamy duże doświadczenie w transporcie mebli na terenie Trójmiasta, a znajomość infrastruktury Sopotu i okolic przez naszych pracowników sprawia, że cały proces przebiega niezwykle płynnie i szybko.

Nie tylko przewieziemy określony ładunek z punktu A do punktu B, ale też możemy zająć się jego załadowaniem do naszych samochodów transportowych – co często obejmuje zniesienie mienia po schodach. Odpowiednio zabezpieczamy transportowane elementy – szczególnie jeżeli są delikatne (na przykład sprzęty elektroniczne, instrumenty muzyczne, szkła, witryny lub pamiątki rodzinne). Używamy w tym celu profesjonalnych akcesoriów do pakowania – są to między innymi trójwarstwowe kartony, specjalne koce, folie bąbelkowe i taśmy. Regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Na transportowany dobytek zapewniamy wysokie ubezpieczenie, aby nasi klienci nie musieli się o nic martwić. Jeżeli zaistnieje taką potrzeba zajmiemy się demontażem mebli, a następnie złożymy je na nowym lokum.

Chętnie podejmujemy się też organizowania całej przeprowadzki – i to zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Mamy doświadczenie w realizacji przeprowadzek biur, mieszkań i domów.
Szanujemy każde zlecenie i pochodzimy do niego indywidualnie – niezależnie czy chodzi o przeprowadzkę całej firmy, małego mieszkania czy transport pojedynczego mebla. Wyróżnia nas terminowość – ustalamy termin, uwzględniając potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy, a następnie ściśle się go trzymamy. Cały czas podnosimy jakość naszych usług, ponieważ priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta.