Około milion polskich obywateli na stałe mieszka na terenie Wielkiej Brytanii. Kraj ten jest drugim, po Niemczech, najczęściej wybieranym kierunkiem emigracji wśród naszych rodaków. Trudno się temu dziwić – wysokie zarobki, niskie podatki, proste zasady prowadzenia działalności gospodarczej, spokój od politycznych sporów, mowy nienawiści i stabilne prawo – wszystko to sprawia, że na Wyspach Brytyjskich cudzoziemcom (w tym Polakom) żyje się dobrze. Wydarzenia wokół Brexitu tylko przyspieszają podejmowane decyzje – zarówno o emigracji do Anglii, jak i powrocie do Polski.

Przeprowadzki do Anglii

Ostatnie miesiące to ostatnie chwile na podjęcie decyzji o emigracji zarobkowej do Anglii – najprawdopodobniej z końcem 2020 roku Polacy stracą prawo do swobodnej migracji do tego kraju i by uzyskać pozwolenie na pracę, będą musieli spełnić dość wysokie wymagania. Wielka Brytania to miejsce, w którym wciąż żyje się znacznie łatwiej, niż w Polsce, nawet osobom nieposiadającym specjalistycznego wykształcenia. Nie dziwi więc fakt, że w ostatnim czasie sporo osób podejmuje decyzję o wykorzystaniu szansy i przeprowadzce. Wielu z nich ma już tam rodzinę i chce przed końcem roku znaleźć się wśród najbliższych.

Życie w Anglii dość znacząco różni się od tego w Polsce – inna kultura, język, mentalność, zwyczaje. Inna jest nawet strona, po której jeździ się samochodem. Dlatego by ułatwić sobie adaptację, warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania i zlecić przeprowadzkę doświadczonej ekipie, która pomoże Ci w zorganizowaniu całego procesu – takiej jak nam. Gwarantujemy Ci, że już po kilku dniach wszystkie Twoje rzeczy znajdą się bezpiecznie w Twoim nowym domu – dokładnie w takim samym stanie, jak przed zabraniem ich z dawnego mieszkania. Zajmiemy się wszystkim – od wyniesienia rzeczy z Twojego dawnego domu, przez bezpieczne umieszczenie ich w naszym samochodzie, dowiezienie do wybranego miejsca w Anglii i rozładunek i ustawienie we wskazanym przez Ciebie miejscu. Szybko, sprawnie i bez kłopotów – każda przesyłka jest dobrze ubezpieczona.

Przeprowadzki Anglia Polska

Zabranie posiadanych ze sobą rzeczy – mebli, elementów wystroju, sprzętów RTV i AGD – jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie w nowym miejscu zamieszkania, niezależnie czy wracasz do Polski, czy zaczynasz nowe życie na Wyspach. Z nami dostarczysz je szybko i bezpiecznie już za ułamek ich wartości – a zaoszczędzone pieniądze możesz wykorzystać na adaptację w nowym miejscu.
Niezależnie czy chcesz przenieść się do Anglii, czy planujesz powrót do kraju, możesz na nas liczyć. Zajmiemy się profesjonalnym zorganizowaniem całego procesu i, co niemniej ważne, przeprowadzimy go sprawnie i szybko, redukując stres towarzyszący przeprowadzce. Dobrze wiemy, z czym się borykasz – przeprowadziliśmy już setki rodzin z i do Wielkiej Brytanii, i jesteśmy pewni, że potrafimy sprawnie pomóc również Tobie. Sprawdź nas, a przekonasz się, że nawet przeprowadzka do tak odległego kraju, jak Anglia wcale nie musi być kłopotliwy – wystarczy, że postawiasz na odpowiednich ludzi.