Prowadzenie własnego biznesu to sposób na realizację ambicji i pasji, który gwarantuje poczucie pełnej kontroli nad własnym życiem zawodowym. To ogromna dowolność i imponująca decyzyjność, jednak także konieczność nieustannego podejmowania wyzwań i reagowania na potrzeby rynku. Bardzo często, wraz z rozwojem firmy lub w wyniku znalezienia korzystniejszej lokalizacji, jej siedziba zostaje przenoszona. Przypomina to nieco standardową przeprowadzkę, z jaką nierzadko mamy w naszym życiu do czynienia. Co zrobić, aby ten proces przebiegł szybko, sprawnie i skutecznie?

Konieczne zmiany

Przeprowadzka firmy to przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniej logistyki. Należy starannie je zaplanować, uwzględniając przy tym najważniejszy czynnik, jakim jest rodzaj branży, w której funkcjonuje przedsiębiorstwo. Inne rozwiązania zostaną zastosowane w przypadku biznesów posiadających dużą ilość sprzętu elektronicznego lub maszyn, a inne w przypadku firm, które prowadzą standardową działalność biurową. Kolejnym ważnym aspektem jest wielkość firmy, która przekłada się na ilość zgromadzonych w niej przedmiotów, które wymagają zmiany lokalizacji.

Szybko i sprawnie

Czas, który trzeba poświęcić na przeniesienie siedziby, to naturalnie okres, w którym działalność nie funkcjonuje, a co za tym idzie, nie generuje zysków. Każdemu właścicielowi zależy więc na tym, aby był on możliwie jak najkrótszy. Właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom i skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej. Pod względem przeprowadzania firm Poznań ma wiele do zaoferowania. Max – przeprowadzki to grono profesjonalistów, które dysponuje wyszkoloną kadrą pracowników i wszystkim tym, co niezbędne do sprawnego przeniesienia działalności. Pojemne ciężarówki, materiały potrzebne do zapakowania poszczególnych przedmiotów tak, aby nie uległy uszkodzeniom w transporcie, a także usługa montażu i demontażu mebli. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzanych nam sprzętów i satysfakcję z efektów naszej pracy.

Jeśli chodzi o przeprowadzki firm, Poznań może stwarzać ryzyko opóźnienia działań w momencie gdy spróbujemy zrobić to na własną rękę. Przyczyną jest duże natężenie ruchu ulicznego i kilkukrotnego wracania do siedziby firmy po to, by zabrać całe wyposażenie. Ten problem przestaje być aktualny w momencie powierzenia nam przeprowadzki. Dzięki odpowiednim pojazdom i zespołowi fachowców jesteśmy w stanie zrobić to nawet w ciągu kilku godzin! Dzięki temu wszelkie niedogodności związane z opóźnieniami i zastojem pracy zostaną zminimalizowane.

Kompleksowe usługi

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest indywidualne i zarazem kompleksowe podejście do każdego klienta i do każdej przeprowadzki. Oprócz oczywistego przewiezienia rzeczy oferujemy także szereg przydatnych usług dodatkowych, takich jak: zabezpieczenie transportowanych przedmiotów, montaż i demontaż mebli, prace techniczne i utylizacja tego, co zbędne. Skutkuje to dodatkową oszczędnością czasu i stresu dla zlecającego, a zarazem sprawia, że cały proces przebiega sprawnie i w pełni bezpiecznie. Ile to kosztuje? To pytanie pojawia się bardzo często, jednak nie jest możliwe udzielenie konkretnej odpowiedzi. Ma na to wpływ fakt, że cennik jest dobierany do każdej przeprowadzki, a na ostateczny koszt usługi składa się kilka podstawowych czynników. Najczęściej jest to odległość, ilość transportowanego mienia oraz wyprzedzenie czasowe, z jakim usługa została zamówiona. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy i poproszenie o wykonanie szczegółowej kalkulacji ceny przeprowadzki. Można to uczynić poprzez rozmowę telefoniczną lub formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.