Każda osoba spotkała się z przeprowadzką przynajmniej raz w życiu. Teraz nikogo to nie zaskoczy. Firmy przenoszą się do innej lokalizacji z kilku powodów: zwiększenia liczby pracowników, a w konsekwencji potrzeby nowego przestronnego budynku, zmiany cen wynajmu lokali, potrzeby remontu w firmie lub po prostu chęci przejścia do bardziej funkcjonalnego budynku. Są nawet firmy, które organizują przeprowadzkę, wyłącznie w celu zmiany środowiska pracy dla swoich pracowników. Tak czy inaczej, istnieje wiele powodów, dla których planowane są przeprowadzki firm w Warszawie, zorganizowanie i wykonanie całego procesu bez pomocy profesjonalistów jest trudne a czasami niewykonalne.

Profesjonalne przeprowadzanie firm w Warszawie

Przeniesienie firmy do nowej lokalizacji to złożony, wieloetapowy proces, aby wszystko poszło bez problemów, musisz wziąć pod uwagę dziesiątki niuansów. Jeśli postanowisz rozwiązać ten problem samodzielnie, obciążenie będzie zbyt duże. Trudności możesz uniknąć, kontaktując się z naszą firmą, która od lat organizuje przeprowadzki firm w Warszawie. Jesteśmy gotowi zostać Twoim partnerem podczas przeprowadzki. Uzyskasz od nas wszechstronną pomoc i będziesz mieć pewność, że wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, przy minimalnym oderwaniu pracowników od pracy. Nasza firma wyśle do Ciebie menedżera w celu konsultacji, udzieli on porad dotyczących przeprowadzki i pomoże rozpocząć planowanie. Razem z nim możesz sporządzić listę przewożonych rzeczy i oszacować, czy konieczne jest przyniesienie starych mebli do nowej firmy, czy też lepiej jest kupić nowe.

Ważne uzgodnienia przed przeprowadzaniem firm w Warszawie

Czy jest jakiś sprzęt lub meble, które wymagają szczególnej uwagi podczas przenoszenia? Na przykład drogie meble z biura prezesa lub wyjątkowo ciężki sejf. Wszystko to będzie wymagało dodatkowych zasobów i odpowiednich kwalifikacji pracowników naszej firmy przeprowadzkowej. Powinieneś wskazać cechy lokalu, zarówno przy wyjściu, jak i przy wejściu: z którego piętra planujesz się przenieść, jakie są windy, schody.

Pracownicy naszej firmy mają doświadczenie i mają świadomość, jaka pomoc jest od nich wymagana. Przede wszystkim trzeba spakować wszystkie przedmioty do pudeł i podpisać je. Potrzebną ilość kartonów dostarczymy z wyprzedzeniem, aby rozpocząć pakowanie, jeżeli będziesz potrzebował pomocy przy tych czynnościach, nasi pracownicy służą pomocą. Ponadto, na jeden lub dwa dni przed przeprowadzką, możemy wysłać do pomocy swoich specjalistów, którzy opiszą pudła, spakują archiwum i przeniosą do miejsca odbioru. Gwarantujemy, że podczas pracy ściany, narożniki i podłogi nie zostaną uszkodzone.

Nadszedł dzień przeprowadzki. Wszyscy Twoi pracownicy odpoczywają, a my działamy.

W najważniejszym dniu tylko przedstawiciel firmy będzie potrzebny do rozwiązania problemów organizacyjnych: aby nasz samochód mógł wjechać na teren firmy, upewnić się, że jest swobodny dostęp do wszystkich pomieszczeń i załatwić inne formalności. Wszystkie inne problemy są rozwiązywane przez naszych specjalistów: zdemontują meble, rozmontowują sprzęt, pakują i transportują wszystkie mienie i rzeczy osobiste pracowników. Wszystkie prace wykonywane są za pomocą specjalnych narzędzi, pracujemy z meblami o dowolnej złożoności i celu. Do transportu używamy wyłącznie specjalnie wyposażonych pojazdów, wyposażonych w specjalne zabezpieczenia, co zapewnia pełne bezpieczeństwo mienia podczas transportu.

W nowej lokalizacji nasi pracownicy wykonujący przeprowadzki firm w Warszawie rozpakują meble, sprzęt biurowy i zorganizują wszystko zgodnie z planem. Kartony z dokumentacją, komputery, meble będą rozmieszczone w odpowiednich miejscach. W razie potrzeby specjaliści mogą zmontować regały, szafki, ustawić cały sprzęt. I oczywiście wszystkie niepotrzebne materiały opakowaniowe zostaną usunięte, dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli przyjść do nowej firmy i od razu zabrać się do pracy.

Świadczymy usługi relokacji pod klucz

Nie chcesz marnować czasu? Powierz nam całą pracę. Demontaż i montaż mebli po przeprowadzce to tylko niewielka część usług, które świadczymy klientom. My sami zajmiemy się pakowaniem, transportem, rozładunkiem mebli, materiałów i wieszamy półki, telewizory, rolety. Zawieramy umowę, która stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa Twojego minia. Podczas montażu, demontażu, transportu mebli i wykonywania innych prac ponosimy pełną odpowiedzialność.