Planujesz zmienić miejsce swojego zamieszkania? Poszukujesz spokoju, ale chcesz nadal znajdować się w pobliżu stolicy? Otwock to idealne miejsce dla Ciebie. A może chcesz przeprowadzić się w obrębie tego miasta lub próbować rozwinąć skrzydła w Warszawie? Chcesz przenieść siedzibę swojej działalności gospodarczej? W każdym wypadku nasza firma pozwoli Ci na przeprowadzenie skutecznej i szybkiej przeprowadzki. Otwock znajduje się w obrębie naszych działań, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Otwock jest spokojnym miastem będącym częścią aglomeracji warszawskiej. Leży po wschodniej stronie Wisły, natomiast od centrum stolicy dzielą go 23 km. Otwock daje dach nad głową około 45 tysiącom osób. Jest świetnym rozwiązaniem dla ludzi, które chcą znajdować się w pobliżu stolicy, natomiast pragną uciec od jej gwaru i wiecznego biegu. Nie można się więc bardzo dziwić, że wiele osób postanawia się tam przenieść lub prowadzić działalność gospodarczą. Lokalizacja w pobliżu Warszawy sprawia, że możliwa jest współpraca z wieloma innymi podmiotami gospodarczymi. Oddalenie natomiast daje świetne możliwości np. do wychowywania dzieci.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie

MAX-Przeprowadzki to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy profesjonalnymi i pojemnymi samochodami oraz świetnie wyszkoloną kadrą pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, żeby Twoja przeprowadzka przebiegła pomyślnie. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Poza samym dostarczeniem Twoich dóbr, oferujemy Ci zapakowanie mienia w bezpieczny sposób i dostarczenie potrzebnych do tego materiałów (strecz, folia bąbelkowa, kartony itd.), zdemontowanie i złożenie mebli, umieszczenie paczek w nowym mieszkaniu, w miejscu wyznaczonym przez Ciebie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci często przewożą towary bardzo cenne, a czasami nawet bezcenne, czyli chociażby dzieła sztuki. Nasi specjaliści w profesjonalny sposób zabezpieczą Twoje precjoza i z pełną uwagą przetransportują do punktu docelowego. Co więcej, z MAX-Przeprowadzki możesz liczyć także na ubezpieczenie przewożonych dóbr, przez co nawet w razie ewentualnego wypadku Twój portfel nie odczuje straty.

Cenisz sobie komfort i wysoką jakość usług? Chcesz szybko wprowadzić się do nowego lokum? Oferujemy profesjonalne przeprowadzki w Otwocku i okolicach. Masz jakieś pytania? Zadzwoń, a nasi specjaliści na nie odpowiedzą. Mało tego, jeżeli chcesz, stworzymy dla Ciebie darmową wycenę Twojej przyszłej przeprowadzki w Otwocku.