Szukasz firmy, która pomoże Ci z przeprowadzką do Pruszkowa? Potrzebujesz spokoju w tym niewielkim mieście, ponieważ Warszawa dostatecznie Cię wyeksploatowała? A może to do stolicy zmierzasz w celu samorozwoju? Zmieniasz mieszkanie, czy może przenosisz swoją firmę? Zapoznaj się z ofertą MAX-Przeprowadzki! Pruszków jest dobrze znanym nam miejscem, dlatego możesz mieć pewność, że przeprowadzka przebiegnie szybko i w pełnym komforcie. Mało tego, w przypadku naszej firmy możesz liczyć także na niskie ceny!

Przewóz za jednym razem!

Musisz w szybkim czasie przenieść się do nowego lokum? Posiadasz własny samochód? Nawet jeżeli tak, to prawdopodobnie nie będzie on w stanie pomieścić wszystkich Twoich rzeczy. Co więcej, będziesz musiał pokonywać tę samą drogę kilka razy, a więc stracisz paliwo, a także energię. Poza tym, samodzielne wnoszenie ciężkich pakunków jest bardzo eksploatujące, dlatego tym bardziej warto zainwestować w usługi firmy, która oferuje pomoc w przypadku każdej przeprowadzki. Pruszków jest bardzo ciekawym miastem, dlatego nie dziwimy się, że Cię interesuje. Oferujemy pomoc zarówno klientom prywatnym, jak i firmom, instytucjom państwowym, łącząc jedno – wysoką jakość usług.

Pruszków jest miastem położonym w województwie mazowieckim, w ścisłym pobliżu stolicy – miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej – do samego centrum należy pokonać odległość mniejszą, niż 20 kilometrów. Lokalizacja jest – można powiedzieć – idealna. Dlaczego? Przede wszystkim oddalenie od stolicy sprawia, że można w nim znaleźć więcej spokoju, co dla mieszkańców Warszawy często jest niemożliwe. Co więcej, wiele młodych rodzin z dziećmi postanawia przenieść się właśnie do Pruszkowa. Podobnie wielu biznesmenów inwestuje w działalność na terenie tego miasta, ponieważ dotarcie do centrum stolicy zajmie zaledwie 20 minut. Mało tego, w Pruszkowie życie jest znacznie tańsze, tj. mieszkania, ceny w restauracjach itd.

Szeroki wachlarz możliwości

Na tle konkurencji MAX-Przeprowadzki wyróżnia szeroki wachlarz możliwości dla klientów. Zajmiemy się nie tylko przewozem, ale także dostarczeniem profesjonalnych materiałów do pakowania, zapakowaniem kartonów, zabezpieczeniem cennych dóbr, demontażem i montażem mebli. Ubezpieczymy również przewożone przez nas towary, dzięki czemu nie będziesz musiał się niczego obawiać! Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Możemy również stworzyć darmową ofertę wstępną naszej ewentualnej współpracy. Postaw na swój komfort!

Przeprowadzka biura