Trójmiasto to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. To właśnie tu styka się wielowiekowa tradycja z nowoczesnymi rozwiązaniami. Historia, kultura i sztuka z szybkim rozwojem gospodarczym. Tradycyjne wartości z pędem do nowoczesności i wielokulturowością. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób to właśnie z tym wspaniałym regionem wiąże swoją przyszłość – decydując się na zamieszkanie na terenie Trójmiasta. Przyjazd do Gdańska, Gdyni, Sopotu często wiąże się z przeprowadzką, podobnie, jak poszukiwanie lepszego do zamieszkania obszaru na terenie tego obszaru Metropolitarnego. By Ci to ułatwić, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Przeprowadzki Trójmiasto – szybko i sprawnie

Życie w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni nigdy nie zwalnia – praca, dojazdy, rozrywka. W takim życiowym wirze niełatwo wygospodarować czas na przeprowadzkę. Mieszkanie bliżej centrum lub w bardziej prestiżowych dzielnicach wiąże się z wieloma korzyściami, co jednak zrobić, jeśli zniechęca Cię perspektywa brania kilku dni urlopu tylko po to, by spakować i przewieźć swoje meble, sprzęty i elementy wyposażenia?

Na szczęście wcale nie musisz się zmagać z tym wyzwaniem samodzielnie. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy firmy profesjonalnie zajmujące się przeprowadzkami – np. z nami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zatrudnianiu przeszkolonych osób i posiadaniu sprzętów niezbędnych do wykonywania tego typu prac, dowolna przeprowadzka przebiegnie sprawnie i szybko. Nie ma znaczenia, czy przeprowadzasz się z jednego miasta do drugiego w obrębie Trójmiasta, czy wyjeżdżasz za granicę, pomoc fachowców można znacznie skrócić i usprawnić relokację.

Największe wyzwania podczas przeprowadzki

Planując przeniesienie się do nowego lokum, być może nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z tego, jak wielkie wyzwanie przed Tobą stoi. Szczególnie jeśli należysz do osób, które rzadko zmieniają miejsce zamieszkania, a według statystyk wciąż jesteśmy narodem o dość niewielkiej mobilności. Prawdopodobnie przez lata mieszkania w jednym miejscu Ty i Twoja rodzina nagromadziliście sporo rzeczy, z którymi łączy was stosunek emocjonalny. Wiele mebli, elementów wystroju wnętrza, ozdób, sprzętów RTV i AGD doskonale sprawdziłoby się również w nowym mieszkaniu i chcielibyście zabrać je ze sobą. Problem pojawia się, kiedy trzeba to wszystko zabezpieczyć, zapakować i przewieźć do nowego miejsca zamieszkania. Najczęściej okazuje się wówczas, że do posiadanego samochodu mieści się znacznie mniej, niż planowano, a lodówka, biurko czy pianino ważą dużo więcej, w dodatku niezbyt chętnie mieszcząc się na klatce schodowej.

Samodzielne wykonanie przeprowadzki jest w zasadzie niemożliwe – bez wątpienia potrzebna Ci będzie pomoc kilku osób. Korzystanie z pomocy znajomych może nadwyrężyć łączącą Cię z nimi więź – nie każdy bowiem lubi dźwiganie, noszenie po schodach i nadwyrężanie kręgosłupa, w dodatku poświęcając jeden dzień urlopu. Problematyczne może być również zorganizowanie odpowiedniego samochodu dostawczego – prawdopodobnie będzie trzeba pożyczyć od znajomych lub wynająć, co również może okazać się kłopotliwe, zwłaszcza jeśli brak Ci doświadczenia w prowadzeniu tego rodzaju aut.

Jak Ci pomożemy?

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, to możesz mieć pewność, że kompleksowo zajmiemy się zorganizowaniem i realizacją Twojej przeprowadzki 3miasto. Dokładnie ją rozplanujemy, informując Cię o kosztach i czasie realizacji zlecenia, zanim jeszcze wykonanym jakąkolwiek część zadania. Możesz nawet nie brać wolnego z pracy – całość wykonamy sami, nie będziesz więc musieć niczego dźwigać ani poświęcać swojego cennego czasu. Na Twoje życzenie przeprowadzkę możemy wykonać wieczorem czy podczas weekendu, czyli w czasie, kiedy więcej osób dysponuje wolnym czasem.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami przy organizacji Twojej przeprowadzki 3miasto, możesz liczyć na sprawne i profesjonalne przeniesienie Twoich dóbr – niezależnie od tego, dokąd lub skąd przyjeżdżasz. Pomożemy Ci na każdym etapie, uprzednio planując wykonywane prace i delegując na miejsce odpowiednią ilość osób. Posiadamy sprzęt i zasoby potrzebne do relokacji nawet największych posiadłości czy zakładów pracy, jesteśmy więc w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia – niezależnie od odległości i skali przedsięwzięcia.

Wykonując setki przeprowadzek naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych – wypracowaliśmy metody działania i rozwiązania pozwalające na sprawną obsługę przeprowadzek. Pracujemy z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo – zarówno osób zaangażowanych w relokację, jak i Twojego dobytku. Każde z zadań rozplanowujemy w taki sposób, by unikać pośpiechu, który jest najłatwiejszą drogą do kosztownej pomyłki. Jednak nie musisz nam w pełni ufać – każdy transport jest dodatkowo wysoko ubezpieczony, dając Ci dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Szybie, tanie i profesjonalne przeprowadzki w Trójmieście są możliwe! Skorzystaj z naszej pomocy i samodzielnie przekonaj się, że ten stresujący okres może okazać się łatwiejszy, niż przypuszczałeś.